Ролети і ролетні ворота 1 товарів

Ролети і ролетні ворота

Ролети і ролетні ворота

Рольворота - складаються з алюмінієвих профілів, які при відкритті складаються в захисний короб. Короб розташовується у верхній частині прорізу з зовнішньої або внутрішньої сторони. Також ми пропонуємо профілі з роликового обкаткою - вони наповнені твердої піною. В наявності також є екстрадованих профілі: вентиляційні або оглядові. Такі профілі служать для координації додаткових джерел повітрообміну або освітлення.

Рольворота відрізняються від профілів рольставен завтовшки. Профілі Рольворота містять аналогічні параметри: 78мм у висоту і товщиною 20мм. Для Рольворота існують додаткові параметри установки: октогональную вал, направляючі шини, кінцеві профілі, захисний короб, системи управління, системи безпеки. Рольворота характеризуються стійкістю, до корозії, надійністю в експлуатації і екологічністю. Монтаж Рольворота можливий з захисним коробом або без нього, варіантів установки захисного короба існує досить багато. Системою управління Рольворота виступає автоматичний привід з радіуправленіем.

Переваги роллет:
1. Захист приміщень від несанкціонованого проникнення
2. Сучасний дизайн, широкий вибір профілів
3. Можливість одночасного управління групою ролет
4. Установка будь-яким способом монтажу
5. Стійкість до корозії і вітрових навантажень

  • Рольворота

    Ролетні гаражні ворота

    Ролетні гаражні ворота підходять для установки у випадках, коли простір для монтажу обмежено або не передбачено установка перемички. Конструкція ролетних гаражних воріт дозволяють їм не вимагати додаткового простору для монтажу, забезпечує легкість при монтажі та експлуатації. Пропонуэмо вам придбати ролети та ролетні гаражні ворота у Хмельницькому.

    Ролетні гаражні ворота підходять для установки у випадках, коли простір для монтажу...

    Ролетні гаражні ворота підходять для установки у випадках, коли простір для монтажу обмежено або не передбачено установка перемички. Конструкція ролетних гаражних воріт...