Автоматика для промислових секційних воріт

0,00 ₴

Add to cart

Автоматика для промислових секційних воріт

Автоматика для промислових секційних воріт в більшості випадків встановлюється безпосередньо на вал секційних промислових воріт. Такі приводи розраховані на автоматизацію воріт площею до 45 кв.м., а завдяки своїй конструкції можлива їх установка в неопалюваних приміщень, в приміщеннях з підвищеною вологістю і тд.

00027

Детальніше

Автоматика для промислових секційних воріт підбирається індивідуально під кожен окремий об'єкт. Промислові секційні ворота встановлюються на промислових об'єктах, автомийках, автосервісах, ангарах, складах та інших об'єктах. Виходячи з цього, автоматика для секційних промислових воріт повинна володіти підвищеними характеристиками надійності і зносостійкості.  Пропонуємо вам вигідну ціну, широкий вибір та високу якість автоматики для промислових воріт у Хмельницькому.

Самі промислові секційні ворота характеризуються підвищеною зносостійкістю, безпекою у використанні і простотою в експлуатації. Автоматика для таких воріт має всі характеристики промислових воріт доповнюючи їх і забезпечує зручне і швидке управління промисловими воротами. Автоматика для промислових воріт використовується у випадках, коли потрібно автоматизувати промислові ворота не змінюючи їх конструкції. Автоматика для промислових секційних воріт дозволяє управляти процесом відкриття-закриття воротного полотна великого розміру і ваги і тим самим вона набагато відрізняється від побутової автоматики. Промислові приводи надійніше, їх конструкція дозволяє їм здійснювати кілька сотень циклів підйомів-опускань секційних промислових воріт в день зберігаючи при цьому працездатність самого приводу. Компанія «Ворота-Люкс» пропонує електричні приводи з двигунами, які працюють від напруги 230В, 380В і 24В. Моделі з напругою роботи 24В використовуються у випадках роботи воріт в режимі високої інтенсивності.

Автоматика для промислових секційних воріт в більшості випадків встановлюється безпосередньо на вал секційних промислових воріт. Такі приводи розраховані на автоматизацію воріт площею до 45 кв.м., а завдяки своїй конструкції можлива їх установка в неопалюваних приміщень, в приміщеннях з підвищеною вологістю і тд. Секційні промислові ворота, оснащені автоматикою, управляються за допомогою панелі управління, або пульта ДУ. Додаткова установка систем безпеки допоможе знизити можливий травматизм при роботі воріт практично до нуля. До таких елементів відносять індукційні петлі, оптичні сенсори, фотодатчики і багато іншого. Приводи стельового типу для промислових секційних воріт використовують тоді, коли промислові ворота низького типу, або похилого низького типів. Сам привід з рейкою встановлюється під стелею об'єкта, а ремінь (або ланцюг), який знаходиться всередині приводний рейки, управляє рухів секційних промислових воріт.

Компанія «Ворота-Люкс» допоможе вам підібрати і купити автоматику для промислових воріт. Наші фахівці допоможуть вам вибрати привід, який задовольнить запитам вашого промислового об'єкта, а кваліфіковані монтажники зроблять установку як промислових секційних воріт, так і автоматики до них.