Гаражні секційні ворота В категорії немає товарів

Гаражні секційні ворота

Компанія «КМ - ворота та автоматика» займається продажем і установкою гаражних секційних воріт у Хмельницькому, а також систем автоматики до них. Завдяки високій кваліфікації наших фахівців ми допоможемо вам підібрати модель воріт, яка підійде під ваші вимоги. Також ми пропонуємо широкий вибір комплектуючих та аксесуарів. Наша компанія представляє на ринку продукцію компаній DoorHan і Алютех, як найбільш затребуваних постачальників на ринку України.

Якщо порівняти секційні гаражні ворота з іншими типами гаражних воріт ми отримаємо довгий список переваг. Чим же так добре гаражні секційні ворота? Полотно секційних воріт складається з безлічі секцій, з'єднаних між собою за допомогою металевих петель. Направляючі задають вектор руху для полотна гаражних секційних воріт від закритого до відкритого положення і назад. У відкритому стані полотно воріт повністю йде під стелю, завдяки чому ворота не займають місце перед гаражем, зберігаючи при цьому розмір отвору.

Секційні гаражні ворота, які ми пропонуємо виготовлені відповідно до стандартів ЄС і мають відповідні сертифікати якості. Ворота характеризуються високою міцністю, довговічністю і надійністю при експлуатації, а завдяки використанню теплоеффектівних панелей з доплнітельних контурами ущільнення отвір максимально герметизується, що зберігає температуру всередині приміщення. Секційні гаражні ворота з торсійним механізмом розраховані на 25000 циклів, після цього пружину можна просто замінити на нову. Для воріт з пружинами розтягування ресурс роботи становить 15 000 циклів відкриття-закриття.

Серед основних переваг гаражних секційних воріт варто виділити:

  • Висока герметичність і теплоізоляція прорізу
  • Довгий термін служби, проста і надійна конструкція
  • легкість експлуатації
  • Можливість автоматизації процесу роботи воріт (установка приводу)
  • Безпека при використанні

 

Секційні гаражні ворота передбачають кілька варіантів управління процесом відкриття-закриття. Спочатку доступно управління секційними воротами вручну, додатково можлива установка автоматики. Завдяки використанню в секційних воротах пружини, маса самих воріт зменшується в 6 і більше разів, що дозволяє управляти воротами навіть дитині. У випадках високих воріт використовують ланцюгових редуктор для відкриття і закриття секційних гаражних воріт. Встановивши автоматичний привід, ви зможете контролювати процес роботи секційних гаражних воріт з пульта управління або дистанційно. Оснащені електроприводом секційні ворота легко відкриваються-закриваються з салону автомобіля. При відсутності електрики ворота легко відкриваються за допомогою зовнішнього расцепителя (ворота переводяться в автоматичний режим). Автоматичні секційні ворота оснащуються системою, яка запобігає зіткнення з автомобілем, або іншим перешкодою на шляху руху воріт - виявивши перешкоду секційні ворота припиняють рух і починають відкриватися у зворотний бік.

Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам підібрати і купити секційні гаражні ворота, а також автоматику до них у Хмельницькому та області. Звернувшись до нас ви отримаєте низькі ціни, якісний сервіс і монтаж кваліфікованих фахівців.