Автоматика для зсувних (відкатних) воріт

0,00 ₴

Add to cart

Автоматика для зсувних (відкатних) воріт

Автоматика для зсувних (відкатних) воріт служить для автоматичного відкриття воріт відкатного типу. Тип відкатних воріт може бути промисловим або побутовим, виходячи з чого вибирають і автоматику в кожному конкретному випадку. Пропонуємо вам купити  автоматику для зсувних воріт у Хмельницькому.

00009

Детальніше

Автоматика для зсувних (відкатних) воріт служить для автоматичного відкриття воріт відкатного типу. Тип відкатних воріт може бути промисловим або побутовим, виходячи з чого вибирають і автоматику в кожному конкретному випадку. Вибір автоматики для воріт заснований в першу чергу на розмірах (хоча б приблизних) відкатних воріт, їх ваги і матеріалу, який використовується для обробки відкатних воріт. На вибір автоматики для воріт в основному впливають два фактори: довжина відкатних воріт, висота воріт. Знати довжину відкатних воріт необхідно для того, щоб порахувати кількість зубчастої рейки для автоматики. Зубчаста рейка встановлюється внизу воротного полотна і кріпиться до консольної балки. При покупці в комплекті воріт зубчаста рейка має довжину 4м, що підходить при ширині проїзду до 4 м. Якщо ширина вашого проїзду більше зубчасту рейку доведеться докупити. Ця інформацію важливо враховувати при розрахунку автоматики для воріт. Висота воріт і їх вага враховують при розрахунку вітрового навантаження на ворота. Вітрове навантаження важлива характеристика та автоматика для воріт повинна бути розрахована з умовою стійкості до такого роду діям. Знаючи довжину і висоту воріт і матеріал стулки легко розрахувати вагу воріт. Автоматика для воріт завжди підбирається з урахуванням ваги воріт з достатнім запасом потужності і можливості опору вітровим навантаженням. При сильних поривах вітру навантаження на привід для воріт збільшується в рази і автоматика повинна витримувати такі умови експлуатації.

Компанія представляє широкий вибір автоматики для воріт. Ми допоможемо вам підібрати і купити автоматику для воріт за цінами, які приємно вас здивують. Наші фахівці допоможуть вам скласти повний розрахунок для вибору необхідної автоматики, а висококваліфіковані монтажні бригади забезпечать якісну установку і гарантію качества.дом конкретному випадку