Автоматика для гаражних секційних воріт

0,00 ₴

Add to cart

Автоматика для гаражних секційних воріт

Секційні ворота автоматизуються за допомогою ланцюгових і вальних приводів DoorHan (Росія), FAAC (Італія) і GFA (Німеччина). Вибір типу приводу залежить від передбачуваної інтенсивності використання воріт і їх розміру. Пропонуємо вам придбати автоматику для гаражних секційних воріт у Хмельницькому за вигідними цінами.

00008

Детальніше

Секційні ворота автоматизуються за допомогою ланцюгових і вальних приводів DoorHan (Росія), FAAC (Італія) і GFA (Німеччина). Вибір типу приводу залежить від передбачуваної інтенсивності використання воріт і їх розміру.
Гаражні ланцюгові приводи DoorHan Sectional-500/750/1200 іFast-750, а також приводи FAAC D600 / 1000 встановлюються для автоматизації гаражних секційних воріт невеликих і середніх розмірів в приміщеннях з притолокой до 600 мм. У закритому положенні воріт ланцюгові приводи забезпечують надійну фіксацію їх полотна, завдяки чому немає необхідності в установці додаткових замикаючих пристроїв. У комплект приводу входить система розчеплення, що дозволяє відкривати і закривати ворота вручну в разі відключення електроенергії.
Промислові вальні приводи DoorHan Shaft-30/45/60/120, FAAC 540 BPR, GFA SE 5.24 / 9.24 / 14.21 і SI 40.15 використовуються для відкривання і закривання секційних воріт з високою інтенсивністю експлуатації в приміщеннях з притолокой більше 600 мм. Самоблокується мотор-редуктор забезпечує механічне блокування валу воріт у випадку, якщо двигун не працює, завдяки чому немає необхідності в установці додаткових замикаючих пристроїв. C допомогою аварійного ручного приводу, який входить в базову комплектацію, можна відкривати і закривати ворота вручну в разі перебоїв з подачею електроенергії.