Відкатні (зсувні) ворота

0,00 ₴

Add to cart

Відкатні (зсувні) ворота

Зсувні ворота займають мінімальний простір присадибної ділянки - при відкритті полотно воріт, рухаючись по роликовим опорам, переміщується вліво або вправо уздовж внутрішньої сторони огорожі, повністю звільняючи отвір для проїзду автотранспорту. «КМ - ворота та автоматика Хмельницький» пропонують відкатні ворота торгових марок DoorHan і Алютех у Хмельницькому та області за вігідними цінам

00007

Детальніше

Принцип роботи відкатних воріт кардинально відрізняється від розпашних воріт. Відкатні ворота мають ряд переваг в порівнянні з іншими типами воріт і їх встановлюють залежно від потреб замовника. Відкатні ворота також називають зсувними, із за принципу роботи. Такі ворота добре підходять для котеджів і дач, так як їх конструкція дозволяє установку на нерівних ділянках. «КМ - ворота та автоматика Хмельницький» пропонують відкатні ворота торгових марок DoorHan і Алютех у Хмельницькому та області за вігідними цінами.

При необхідності частого відкриття-закриття воріт часто використовують саме відкатні ворота. Принцип робота відкатних воріт досить простий - полотно воріт зрушується убік, звільняючи тим самим дорогу для проїзду. Вбудована хвіртка спрощує процес використання відкатних воріт. Конструкція відкатних воріт допомагає використовувати ворота великих розмірів, особливо у випадку обмеженого простору перед воротами. Установка автоматики спрощує процес відкриття-закриття воріт. Недоліком відкатних воріт можна назвати необхідність наявності досить великого вільного простору в бік відкриття воріт. Вільний простір має скласти не менше 30% -40% від величини отвору воріт і загальної ширини. Рама для воріт виготовляється зі сталевої труби товщиною не менше 60х40мм, котораяможет бути пофарбована в будь-який колір RAL. Обшивка воріт іспольняется з профільного листа, сендвіч-панелей і т.д.

Серед типів зсувних воріт можна виділити наступні: підвісні ворота, відкатні ворота по рейці, консольні відкатні ворота.

Відкатні ворота мають ряд переваг серед яких: компактність, стійкість до поривів вітру, економія місця перед воротами. Недоліком зсувних воріт можна назвати необхідність наявності вільного місця в сторону відкриття воріт, роликові опори повинні бути вільними від бруду.

Якісні відкатні ворота виконані з товстостінного металу, стінка труби не менше 2мм. Для виготовлення полотна воріт часто використовують профільний лист, який характеризується високою міцністю і тривалим терміном експлуатації.

Фахівці компанії «КМ - ворота та автоматика Хмельницький» допоможуть вам підібрати відкатні ворота і автоматику до них. Ми пропонуємо вам купити відкатні ворота за цінами виробника, а також повний асортимент комплектуючих.

 

розміри:
ширина - від 2000 до 8000 мм;
висота - від 1000 до 4000 мм.