Розпашні ворота (розсувні)

0,00 ₴

Add to cart

Розпашні ворота (розсувні)

Розпашні ворота - це найбільш поширений тип воріт в'їзної групи. Конструкція їх дуже проста: одна або дві стулки, які вішаються на петлі на опорних стовпах. Незаперечною перевагою таких воріт є простота їх конструкції і надійність при експлуатації. Ми пропонуємо вам купити розпашні ворота за вигідною ціною у Хмельницькому та області.

00004

Детальніше

Розпашні ворота - це найбільш поширений тип воріт в'їзної групи. Конструкція їх дуже проста: одна або дві стулки, які вішаються на петлі на опорних стовпах. Незаперечною перевагою таких воріт є простота їх конструкції і надійність при експлуатації. Ми пропонуємо вам купити розпашні ворота за вигідною ціною у Хмельницькому та області.Видів розпашних воріт існує велика безліч. Розпашні ворота можуть бути виготовлені з профнастилу, дерева, сендвіч-панелей, алюмінію та інших матеріалів. Простота конструкції не заважає орним воротам мати сучасний дизайн. Для зручності експлуатації в площину воріт можливо вбудувати хвіртку, такі рішення допомагають вирішити проблему входу, коли окремо для хвіртки місця немає. Розпашні ворота можуть відкриватися як назовні так і всередину в залежності від уподобань власника.

Конструкція розпашних воріт може незначно відрізняться через використання різних матеріалів, але в цілому вона стандартна. Розпашні ворота це дві (рідше 1) металеві стулки, обрамлені профільної або звичайною трубою, яка має діаметр від 20мм і горизонтальні (і \ або вертикальні) ребра жорсткості. Стулки зашиті профнастилом, виконані з сендвіч-панелі або інших матеріалів за бажанням замовника. Фурнітура для розпашних воріт менш вибаглива ніж фурнітура для воріт і, отже, прослужить довше. Розпашні ворота рухаються по радіусу навколо стовпа і можуть відкриватися на кут 90 і більше градусів.

Компанія «КМ - ворота та автоматика Хмельницький» займається виробництвом металевих воріт, стулки яких зашиті профнастилом. Ми виробляємо розсувні ворота підвищеної міцності відповідно до точними кресленнями. Для виготовлення каркаса використовуються труби не меннее 40мм в діаметрі, в для ребер жорсткості не менше 30мм. Для фарбування полотна воріт використовуються тільки високоякісні грунт та лакофарбове покриття. Профнастил, яким зашиваються стулки розпашних воріт має товщину не менше 0,45 мм, а фурнітура для воріт спеціально купується у кращих європейських виробників. Виготовлені нами ворота прослужать вам довгі роки, вони стійкі до погодних впливів і захищені від корозії. За бажанням клієнта стулка розпашних воріт може бути зашита як з одного боку так і з двох.

Крім розпашних воріт власного виробництва компанія «КМ - ворота та автоматика Хмельницький» пропонує заводські комплекти воріт (три види). Заводські ворота це висока якість і тривалий термін експлуатації, можливо також виконання їх з сендвіч-панелі, яка повторить колір ваших гаражних секційних воріт. Ми пропонуємо заводські ворота компанії DoorHan, які виробляються на високоточному сучасному обладнанні і проходять десятки тестів на міцність і відповідність стандартам. Розпашні ворота DoorHan відрізняються використанням сендвіч-панелей з полімерним покриттям. При виготовленні використовуються також алюмінієві профілю (нержавіючі), фарбування за допомогою порошкових сумішей, а також нержавіюча фурнітура. Завдяки перерахованих вище факторів термін служби заводських розпашних воріт Дорхан в рази перевищує термін служби будь-яких саморобних орних воріт, оскільки такі ворота практично повністю стійкі до корозії.

Фахівці компанії «КМ - ворота та автоматика Хмельницький» допоможуть вам підібрати і купити розсувні ворота будь-якого дизайну. Зробивши замовлення на розсувні ворота у нас ви отримаєте грамотну консультацію, повну комплектацію і кваліфікований монтаж орних воріт. Також при виборі розпашних воріт ми допоможемо вам з вибором комплектуючих, автоматики, надамо повний розрахунок і низьку ціну.

розміри:
ширина - від 2000 до 5000 мм;
висота - від 1000 до 3000 мм.