Гаражні ворота DoorHan В категорії немає товарів

Гаражні ворота DoorHan

Компанія ДОРХАН виробляє ворота та комплектуючі для воріт які використовуються на об'єктах різної направленості і призначення. Компанія виробляє як стандартні ворота так і ворота під індивідуальне замовлення клієнта. Завдяки великій кількості доступних кольорів і варіацій моделей компанії Дорхан підібрати і купити ворота, які підходять саме вам дуже просто. Пропонуємо вам купити ворота компанії DoorHan у Хмельницькому.

Завдяки високій якості і контролю виробничого процесу ворота Дорхан надійно працюють в складних умовах при будь-якому кліматі. Вся продукція компанії DoorHan виготовляється на висококласному сучасному обладнанні і відповідає всім європейським стандартам якості, а вже готова продукція проходить ряд випробувань і тестів на відповідність стандартам. Завдяки цьому можна з впевненістю говорити про високу якість воріт DoorHanі автоматики DoorHan.

Використовуючи різноманіття кольорів та форм, компанія DoorHan пропонує на вибір близько 250-ти варіацій воріт, а наявність будь-яких аксесуарів і додаткових технічних нововведень допоможе вам здійснити проект воріт. Німецька компанія Henkel документально підтверджує якість виконання фарбувальних робіт для воріт на заводах компанії DoorHan.

Використання сучасних, якісних та екологічно безпечних матеріалів є візитною карткою воріт DoorHan, які мають підвищену стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. Інженери компанії постійно вдосконалюють продукцію, а сертифіковані монтажні бригади виконують установку воріт і настройку в точності до міліметра.

Сучасне будівництво вимагає від виробників воріт підвищені характерісткі енергозбереження. Компанія DoorHan володіє унікальними сучасними панелями для воріт, в яких внутрішня і зовнішня стінки металу не завальцовани, завдяки чому метал зовнішньої частини воріт не має контакту з металом внутрішньої частини. Завдяки такій інновації практично виключається промерзання конструкції. Ворота DoorHan економлять на 40% більше тепла в порівнянні з конкурентами, не збільшуючи при цьому товщину самої панелі.

Компанія DoorHan надає великого значення безпеки своєї продукції. Щорічно проводяться модифікації і поліпшення дозволяючи підняти безпеку продукції на новий рівень. Наприклад у воротах DoorHan використовуються захисні системи від защемлення пальців в панелі, а додаткові обмежувачі знижують ризик отримання травми при використанні воріт. Ворота DoorHan виробляються з екологічно чистих продктов, які не забруднюють навколишнє середовище, а також безпечні для здоров'я людини. Ворота DoorHan відповідають міжнародним стандартам якості та Європейському стандарту якості EN 12424.