Гаражні ворота Алютех В категорії немає товарів

Гаражні ворота Алютех

Компанія Алютех один з найбільших виробників комірних систем та аксесуарів на території Європи. Компанія в основному випускає секційні гаражні ворота та ролетні системи. Пропонуємо вам купити гаражні ворота Алютех у Хмельницькому.

Найбільш поширеними гаражними воротами в світі вважаються гаражні секційні ворота. Секційні гаражні ворота складаються полотна з сендвіч-панелей, які рухаються по напрямних. Їхній рух збалансовано за допомогою пружини. У відкритому стані секційні гаражні ворота розміщені під стелею, що дозволяє такій конструкції займати мінімум вільного пространтсва.

Ворота Алютех можуть застосуються майже на будь-яких об'єктах, незалежно від складності, але найчастіше їх використовують при будівництві котеджів, паркінгів, автомийках і автосервісах і тд. Завдяки широкому асортименту воріт Алютех підібрати необхідну саме вам модель не складе труднощів.

Компанія Алютех пропонує кілька типів панелей серед яких:

  • мікрохвиля
  • S-гофр
  • M-гофр
  • L-гофр
  • фільонка.


Алютех пропонує 9 стандартних кольорів по карті RAL і 3 кольори «під дерево» для своїх моделей. Додатково можливе фарбування в будь-який з кольорів по карті RAL за окрему доплату. Компанія Алютех пропонує вбудовані в ворота хвіртки і акрилові вікна, що допомагає спростити використання воріт.

Для виготовлення сендвіч панелей компанія Алютех використовують листову сталь, яка покрита полімерами. Такі панелі стійкі до впливів навколишнього середовища і не вступають у взаємодію з іншими матеріалами. Панелі заповнюються екологічно чистим поліулерітаном, що безпечний для здоров'я, а додаткове покриття приховує дрібні подряпини і вм'ятини, які з'являються при експлуатації. Також полотна воріт Алютех володіють надійною теплоізоляей і воздухонепроніцаемостью, додатково на воротах встановлюються гумові ущільнювачі, що додатково герметизує отвір.

Для управління воротами Алютех передбачені системи автоматики, також можливо ручне управління. Стандартний комплект гаражних воріт Алютех розрахований на більш ніж 25 тисяч циклів відкриття-закриття, після цього ресурс роботи можна продовжити просто змінивши пружину. Ворота Алютех сертифіковані за всім Європейським стандартам якості та безпеки.